Share
Preview
 
WWW.global-egitim.com
 
 
Global Eğitim ve Danışmanlık, yıllar içinde edindiği deneyim sonrasında, yurtdışında dil ya da universite eğitim almak veya Erasmus ögrenci ve Erasmus staj gibi kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

 
 

Erasmus Staj / Erasmus Öğrenci

Global Eğitim ve Danışmanlık olarak, Avrupa'nın birçok noktasında sahip olduğumuz nitelikli firma bağlantılarımız ve konaklama imkanlarımız ile, hem eğitim aldığınız alanda Avrupalı şirketlerde staj yapabileceğiniz imkanı sağlamaktadır hem de size konaklama imkanları sunmaktadır. Bunun yanısıra Erasmus staj ya da Erasmus öğrenim süreniz boyunca, Avrupa'da size dil eğitim imkanı da sağlamaktadır.

 
 
 
 
 
 
 

Bize Başvurun, Üniversiteden Kabul Almanızı Kolaylaştırın !

 
Paket Turlarımız da bulunmaktadır...

Avrupa Dil Merkezi - Brüksel


AB'nin başkenti Brüksel'de bulunan European Language Center dil okulumuzla, yurtdışında sizlere Fransızca ve İngilizce yılboyunca dil eğitim imkanı sunmaktayız. Türkiye'nin birçok kentinde bulunan acentalarımızla birebir görüşüp bilgi alabilirsiniz.

 
 
Yurtdışında Lisans / Master Eğitimi

Konusunda uzman,deneyimli kadromuz ve üniversitelerle olan sıkı işbirliğimiz ile yurtdışındaki  birçok üniversite için adaylara üniversite danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sizin adınıza başvurular yaparak, yurtdışındaki üniversitelerden sizin için kabul almaktayız.

 

Avrupa Kültür ve Gezi Programları


Avrupa'da birbirinden farklı gezi turlarımıza katılarak, Avrupa'nın en güzel yerlerini rehberliğimiz eşliğinde gezmekten büyük keyif alacaksınız. Size özel gezi programları da düzenlemekteyiz. Tek yapmanız gereken bize Avrupa'da gezmek istediğiniz yerlerin listesini göndermeniz ve seyahatten neler beklediğinizi bildirmeniz...

 
 
To stop receiving our promotional email, unsubscribe now
Global Eğitim ve Danışmanlık
Brussels
Belgium


Email Marketing by ActiveCampaign